T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Protokol Listesi

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

FATSA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
     
MÜLKİ AMİR ADI SOYADI İş Tel.
     
KAYMAKAM                                                Mehmet YAPICI 0452 423 10 05
    0452 424 33 00
GARNİZON KOMUTANI  
     
Garnizon Komutanı  Personel Binbaşı Salih GÖDEK                        0452 423 10 47-  
     
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI  
     
İlçe Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN                                          0452 423 63 03-423 63 09
     
CUMHURİYET BAŞSAVCISI  
     
Cumhuriyet Başsavcısı Selim BERBER 0452 423 29 33
     
ÜNİVERSİTE REKTÖRÜ    
     
BARO TEMSİLCİSİ    
Baro Temsilcisi Av. Alper CELEP                               0452 423 44 40
     
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ,   
     
İlçe Jandarma Komutanı  Jan. Binbaşı Halit GÜLTEN 0452 423  10 11
İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Ethem ÖZTÜRK 0452 423  49 99-423 29 90 
     
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ  
     
Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet BALIK                           0452 423 50 53
Fatsa Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Yılmaz ÇİFTCİ                       0452 423 50 53
     
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ.  
     
KAYMAKAMLIKÇA BELİRLENECEK SAYIDA GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI     
     
Sahil Güvenlik 97. Bot Komutanı Dz.Ütğ. Murat BOZDEMİR                            0452 223 18 79
İlçe Jand. Asayiş Komando Bölük Komutanı  J.Ütğm. Ersin ERGUT             0452 423 29 59
     
HAKİMLER, SAVCILAR  
     
Cumhuriyet Savcısı  Muhammet TEKKOYUN 0452 423  29 33
Cumhuriyet Savcısı  Ümit AYDIN 0452 423  29 33
Cumhuriyet Savcısı  Asım KAYA 0453 423  29 33
Cumhuriyet Savcısı  Eray AKKAVAK 0454 423  29 33
Cumhuriyet Savcısı  Mustafa AÇAR 0454 423  29 33
Cumhuriyet Savcısı  Hüseyin TÜRKER 0455 423  29 33
Hakim  Kübra AKBULUT 0452 423  29 33
Hakim  İlkay TEKKOYUN 0452 423  29 33
Hakim  Dursun ARSLAN 0454 423  29 33
Hakim  Ayşe AKTAŞ 0452 423  29 33
Hakim  Hatice Bahar TERTEMİZ 0452 423  29 33
Hakim  Yakup ÇİMEN 0452 423  29 33
Hakim  Emrullah BALIK 0454 423  29 33
Hakim  Ahmet İlker BAYRAM 0454 423  29 33
     
NOTER ODASI BAŞKANI    
     
Fatsa 1.Noteri Ahmet HÜROĞLU 0452 423 16 45
Fatsa 2.Noteri İbrahim AKKUŞ                                        0452 423 61 41
     
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI  
     
AK Parti İlçe Başkanı Fatih SÖZEN                                                  0452 424 01 84
     
ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI   
     
CHP  İlçe  Başkanı Doğan ÇELEBİ 0452 423 22 14
     
T.B.M.M. DE GRUBU BULUNAN DİĞER SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (Alfabetik sıraya göre)  
     
MHP İlçe Başkanı Şakir UYGUN                                                 0452 423 30 61
     
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI.  
     
Deniz Bilimleri Fakültesi Dekan Yrd. Yrd. Doç.Dr. Ali MİROĞLU 0452 423 50 53
Deniz Bilimleri Fakültesi Dekan Yrd. Yrd. Doç.Dr. Mehmet Sami GÜLER 0452 423 50 53
Fatsa MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Görv. Yavuz Kaan YASIM 0452 423 50 53
Fatsa MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Görv. Koray KORKMAZ 0452 423 50 53
     
RESMİ GAZATEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ.  
     
BAŞBAKANLIK    
     
İlçe Müftüsü  Hüseyin CAN 423 17 94-423 12 48
     
ADALET BAKANLIĞI   
     
İlçe Seçim Kurulu Müdürü Süheyla ERDOĞAN 423 15 56
Huk.Mah. Yazı İşl. Müdürü Necati BÜYÜK  
Huk.Mah. Yazı İşl. Müdürü Melek DEMİREL  
Savcılık Yazı İşl.Müdürü Arslan KILIÇ  
İcra Müdürü Bican YILDIRIM  
Ceza Yazı İşleri Müdürü Mevlüt KARAGÖZ  
     
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI  
     
İlçe Sosyal Yard.ve Dyn.Vakfı Müd. Mustafa KAYNARCA 0452 423 75 80
     
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI  
     
Organize Sanayi Bölge Müdürü Olgun TOPKAYA 0452 424 00 99
     
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI  
     
Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Recep VARLIK 423 60 40
     
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI  
     
Tapu Sicil Müdürü Erdoğan ATİK 280 10 33-34-35
Kadastro Birimi  Suat GÜVEN 0452 423 16 29
     
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI  
     
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI    
     
Gençlik Hiz. ve Spor  İlçe  Müdürü Halil BEKYÜREK      423 77 40- 423 19 73-
Kredi ve Yurtlar Kur.Yurt Müdürü Erol TAŞKIN                                           424 07 66- 424 00 45
Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN 423 77 40
     
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI  
     
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan AYAZ 0452 423 11 10
     
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI   
     
İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK                                            0452 424 31 74
İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Murat SÜSÜN                                                  0452 423 14 74
     
KÜLTÜR VE TURİZM  BAKANLIĞI  
     
İlçe Kütüphane Müdürü Muhammet UZUN                                           0452 423 30 07
     
MALİYE BAKANLIĞI   
     
İlçe Mal Müdürü Ömer SEZGÜN 0452 423 18 51
İlçe Vergi Dairesi Müdürü Cihan SARI                                                 0452 423 17 57
     
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI  
     
İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ekrem CİNOĞLU 0452 423 31 49
     
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI  
     
Orman İşletme Şefi  Özgür ÜNLÜ                                                                            0452 423 18 81
     
SAĞLIK BAKANLIĞI  
     
İlçe Sağlık Müdürü Dr.Işıl ARALAN 0452 423 12 54
İlçe Toplum Sağlığı Merkezi  Dr.Işıl ARALAN 0452 424 31 31
Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Nurdoğan KARADAĞLIOĞLU 423 65 08
     
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI  
     
Liman Başkanı Ahmet BOZDEMİR                                 0452 423 43 38
PTT Müdürü Sait ARACI 0452 423 11 22
     
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ  
     
Milli Eğitim Şube Müdürü Vahit BÖLEK 423 31 49
Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan AKYOL 423 31 49
Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan TÖNGEL 423 31 49
Anadolu Lisesi Müdürü Haluk BAYCAN 441 29 66
Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Yüksel ACAR 423 94 58
Fen Lisesi Müdürü Şenol YILMAZ 424 04 80
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ 423 50 67
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Seray EREN 423 10 18
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celal ACAR 423 15 23
Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü    
Atatürk İlkokulu Müdürü A.Ali TİKENOĞLU 423 12 36
Dumlupınar İlkokulu Müdürü Cemal ER 423 12 15
Ali Rıza Demircan İlkokulu Müdürü Nihat ALTAY 423 10 41
Toki İlkokul/Ortaokulu Müdürü Turgay DİLBER 423 98 61
İslamdağ İlköğretim Okulu Müdürü Muammer ATAKA 446 52 40
Fatsa Anaokulu Müdür V. Zeynep SAĞLIK YAŞAR 423 61 02
M. Necati Çetinkaya İlkokulu Mahmut AKTİKEN 423 10 89
     
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ  
     
TC. Ziraat Bankası Müdürü Ahmet YILDIZ 423 10 61
Halk Bankası Müdürü Aytekin AKIN                                  423 39 61
Vakıflar Bankası Müdürü Ömer SOYAL                                         423 12 13
     
     
TBMM GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (Alfabetik sıraya göre)  
   
Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı Mehmet BAŞTÜRK 0452 423 49 41
İşçi Partisi İlçe Başkanı Muharrem ERİŞMİŞ                          0452 423 43 06
Özgürlük ve Dayanışma Partisi İlçe Başkanı Rasul ŞAHİN                                     
Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail KOÇAN                                        0452 423 58 10
Halkın Sesi Partisi Süleyman YEŞİLLER 0452 423 6297
Büyük Birlik Partisi Ümit DEMİR  
Türkiye Partisi Asım DOĞRUCA 0452 423 8500
Bağımsız Türkiye Partisi Fahri ÖZGEN  
Muhafazakar Yükseliş Partisi Atıf BIYIKOĞLU  
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi Gülden Gülizar ŞENDUR  
     
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ  
     
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Fahrittin BOĞ  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim EROĞLU  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Şule KİBAR  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Haşim BURSALIOĞLU  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet ÇORUH  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Ruhan ÇAYKARA  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman GÜNAL  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi İsmail DEMİRBAŞ  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Serdar SALMAN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi İhsan KARTAL  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Okyay SARIHAN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem AKTEPE  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Kadir GÜLEŞ  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Özcan KÜTÜK  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Davut ŞİRİN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Gülay ÇÖRTÜK UÇAR  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa ÇOLAK  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Sabahattin AYDIN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa KURU  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa KARADENİZ  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa İŞBİLİR  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa DARÇIN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mübeccel Güler YALÇIN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Erol YEREBASMAZ  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Ümran COŞKUN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Günay KARAAĞAÇ  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Murat CAN  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Aydın KARAKULLUKÇU  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Burak EROĞLU  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa ÇÖRTÜK  
Fatsa Belediyesi Meclis Üyesi Emrullah HEP  
     
O YERDEKİ MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ  
     
MESLEKİ KURULUŞLAR    
     
Fiskobirlik Müdürlüğü Başkanı Bünyami DAVU 0452 423 10 24
Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ                                         0452 423 10 23
Ticaret Borsası Başkanı Ali FEYZİOĞLU                                      0452 423 53 55
Ziraat Odası Başkanı Mehmet ÖZGEN                                             0452 423 23 24
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan BAŞ                                                    0452 423 10 52
Madeni Eşya Sanayii Oda Başkanı Ayhan BAŞ                                                    0452 423 58 66
Gıda Maddeleri Oda Başkanı Aydın BOSTANCIOĞLU                                   0452 423 36 69
Giyim Eşyaları Oda Başkanı Cemal PAŞALIOĞLU                                                                                                       0452 423 94 52
Şoförler Odası Başkanı Muammer KÜÇÜKÖKSÜZ                                        0452 423 18 90
765 Sayılı Tarım Kredi Koop. Başkanı Osman ÇAVUŞOĞLU 0452 423 28 71
Mimarlar Odası Başkanı Hülya YEREBASMAZ 0452 423 55 81
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası  Zeki COŞKUN  
     
BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ     
     
Karedeniz Haber Postası Melek ÖZMADEN 0452 423 75 53
Yazar Gazetesi Şahsuvar ÇITIR 0452 424 18 18
Güneş Gazetesi F.Cumhur ALTUNTAŞ 0452 423 12 40
Fatsa Yenihaber Yavuz Selim ESER 0452 423 63 63
Fatsa Postası Melek ÖZMADEN 0452 423 75 53
Fatsa Yenigün Yavuz Selim ESER 0452 423 63 63
Fatsa Günlük Gazete F.Cumhur ALTUNTAŞ 0452 423 12 40
Mir Kuzey Niyazi YEŞİLLER 0452 407 10 11
     
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ  
     
Akbank Müdürü İlkay YEĞİN         0452 423 15 12
Garanti Bankası Müdürü Hüseyin KESKİN 0452 226 40 00
Türkiye İş Bankası Müdürü Kübra ANIL 0452 423 12 07
TEB Türkiye Ekonomi Bankası İsmail ÇAVAŞ                                                0452 423 92 15
Şekerbank Abdullah SARIAYDIN 0452 423 61 28 
Türkiye  Finans Bankası Salih AKINCI                                                     0452 423 24 06
Yapı Kredi Bankası Murat KIR  
HSBC Bank K.Atakan GENÇ                                                     
Denizbank Müdürü Bilal İLHAN                                                     0452 424 18 57
Asya Katılım Bankası Müdürü İsmail ÖZSARAÇ 0452 223 22 26
Finans Bank Mustafa ÇOBAN  
     
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI  
     
Kızılay Derneği Başkanı Erdi ŞEVKETOĞLU                                          0452 423 18 87
Türk Hava Kurumu Başkanı Mehmet BURGU                                            0452 423 26 81
Yardımsevenler Derneği Başkanı Nimet KOÇ                                                  0452 423 27 33
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kemal ERKEN 0452 423 93 00
     
NOT:     
1- Başkent protokol listesinde yer alan kişilerin İlde bulunması halinde bunların yeri mülki idare amirince Başkent protokolü esas alınarak belirlenir.
2- İlçelerde tebrikata giriş sırası ildeki sıraya göre belirlenir.
Bu protokol listesi 16.04.2012 gün ve 2012/3073 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ve 5 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak  yürürlüğe giren "Ulusal ve Resmi bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği" ne dayanılarak hazırlanmıştır.                                                                                                                                                                                                                                                FATSA KAYMAKAMLIĞI


fatsa@fatsa.gov.tr
Tel:( 0 452 ) 424 33 00 (0452) 423 10 05